Reference, aneb co o nás napsali jiní?

Paní Lenka Krausová

Dobrý den,

Chtěla bych touto cestou poděkovat p. Jedličkové za velice profesionální a přitom citlivý přístup při prodeji našeho domu a následně koupi bytu. V kteroukoliv denní hodinu a nehledě na soboty a neděle byla tak hodná a zodpověděla moje dotazy týkající se prodeje a potom koupě nemovitostí.

DĚKUJI.

VDĚČNÁ ZÁKAZNICE

LENKA KRAUSOVÁ


Pan Tomáš Halík

Dobry den, ja jsem pres rk COLOSEUM nemovitosti prodaval byt v brne. Mel jsem to v nekolika rk, ale oni jako jedini mi tam privedli 2 zajemce a jeden z nich to koupil. Pravne to vse probehlo hladce a vlastne jsem ani nic nedelal a jen mi prisly penize. Takhle si predstavuji, ze by to melo vypadat. Moje reference je fakt dobra.

Tomáš Halík

Pan Josef Havlík

Děkuji RK Coloseum za trpělivost, kterou se mnou měli při prodeji mého pozemku. Díky vašemu profesionálnímu přístupu jsem nyní spokojen ve svém novém bytě. Letos plánuji prodej druhého pozemku a už se těším na spolupráci. Všem, kteří plánují prodej či koupi nemovitosti, mohu RK Coloseum jen doporučit. S přátelským pozdravem Josef Havlík

Josef Havlík

Pan Ondřej Hostinský

Dobrý den,

nedávno jsme se dostali do finále koupi bytu a následného přepisu vlastnických práv. Pan Derka manažer RK Coloseum nemovitostí po celou dobu vystupoval naprosto profesionálně a všechno co slíbil splnil. Nabídl nám velice výhodnou cenu v lokalitě, kterou jsme si přáli. Koupě byla stížená zástavním právem na byt třetí stranou, ale ani to nebyla problém. Zkušený právník nám spolehlivě ošetřil všechny smlouvy, které vedly k co nejbezpečnějšímu převodu peněz.

Pokud bych se v budoucnu rozhodoval o prodeji nemovitosti s největší pravděpodobností bych kontaktoval právě zmíněnou RK.

Do budoucna přeju hodně spokojených klientů stejně jako jsem byl já.

S pozdravem
Ondřej Hostinský

Paní Jana Hudlíková

Dobrý den,

Chtěla bych velmi poděkovat RK Coloseum za pomoc při koupi bytu, zvláště bych pak chtěla poděkovat paní Knieradlová a sl. Puklové, za ochotu, vstřícnost a velmi pěkný přístup. Když byt, tak s Vámi.

Pěkný den

Jana Hudlíková


Manželé Novotní

Chtěli bychom poděkovat paní Knieradlové za její rychlý a profesionální výkon při prodeji našeho bytu. Velmi jsme obdivovali její energii, dobrou náladu, dokázala nám vždy na vše odpovědět, vše zařídit a vyřešit. Nikdy jsme ji neviděli bez úsměvu, získala si naši důvěru. Paní Knieradlové moc děkujeme. Paní Knieradlovou jsme už doporučili známým k prodeji další nemovitosti a Coloseu budeme dělat pozitivní reklamu.

S pozdravem Novotní Tišnov

 

Podívejte se i na další reference realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI. Postačí, když se k nám nezávazně přijdete podívat a přesvědčíte se o našich kvalitách osobně. Jsme jedna z největších realitních kanceláří na Moravě a právě z těchto důvodů si můžeme dovolit poskytovat nadstandardní služby.  Realitní kancelář Brno společně s GEPARD FINANCE tvoří neodmyslitelnou a silnou dvojici, která nabízí služby na nejvyšší možné úrovni. Proto neváhejte a ZDARMA nám zavolejte na naši zákaznickou linku 800 536 536 a nechte se hýčkat naším servisem.

 

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb budete maximálně spokojeni.

Kompletní nabídku nemovitostí si můžete prohlédnout na našm hlavním webu www.coloseumreality.cz.

Informace o nabídce nemovitostí z dalších regionů naleznete na následujících webech, které se specializují na tuto lokalitu: Blansko, Vyškov, Znojmo. Dále také nabízíme weby, na kterých se specializujeme na konkrétní typy nemovitostí:  rodinné domy, byty a pronájmy.

Všechny pobočky

Pobočka Brno - ulice Josefská

Josefská 612/15
60200 Brno-město

Mobil: +420 773 756 718
Infolinka: +420 800 536 536
E-mail: brno2@rkcoloseum.cz

zvětšit mapu

TOPlist